Проведено інформаційну сесію «Захист персональних даних» для працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області

25/11/2021 11:38

Працівниками регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області спільно з Регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою» у Полтавській області проведено інформаційне заняття для посадових осіб органів місцевого самоврядування Полтавської області відповідальних за оприлюднення інформації та роботу із запитами на інформацію.

Під час зустрічі регіональний представник Уповноваженого Владислав Носенко наголосив на механізмі настання відповідальності в разі порушення права на захист персональних даних та діяльності інституції Уповноваженого в даній сфері.

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області Віра Яковенко надала учасникам теоретичну інформацію щодо нормативного визначення та регулювання поняття персональних даних, суб’єктів, питання обробки та їх розповсюдження.

часники заходу отримали інформацію щодо безпеки в роботі з персональними даними, ризиків незаконного розповсюдження персональних даних як дією так і можливу протиправну бездіяльність. Розглянули питання безпеки роботи з інформацією, її носіями та організації захисту персональних даних під час виконання функціональних обов’язків.

Під час заняття учасники мали можливість задати конкретні практичні питання та отримали вичерпні відповіді.