Людмила Денісова: вакцинація - єдиний спосіб запобігти тяжким ускладненням і подолати пандемію коронавірусу в Україні та світі

01/11/2021 15:36

Зараз, коли темпи зростання рівня захворюваності на COVID-19 майже щодня б’ють антирекорди, право на життя кожного з нас - у серйозній небезпеці. Захистити його ми можемо лише свідомими діями та відповідальним ставленням як до свого здоров’я, так і до здоров’я оточуючих. На цьому наголосила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Омбудсман повідомила, що вона вакцинувалася від Covid-19 ще у травні-червні поточного року. Також щеплення отримали всі члени її родини, у тому числі мама, якій 87 років.

На сьогодні в Секретаріату Уповноваженого вакциновано вже 93% працівників, включаючи всіх представників та працівників, які здійснюють моніторингові візити. Необхідність вакцинації була продиктована не лише їхньою особистою безпекою, а й тих людей, яких вони відвідують. 

В Україні наразі створено всі умови для вакцинації: препаратів - достатньо, інфраструктура - розвинена та охоплює всю країну. Тож Омбудсман просить звертатися до свого сімейного лікаря та вакцинуватися в найближчому пункті щеплення.

«Я та працівники Секретаріату Уповноваженого обрали для себе шлях вакцинації, щоб зберегти право на життя інших громадян. Переконана, вакцинація – єдиний спосіб запобігти тяжким ускладненням і подолати пандемію коронавірусу в Україні та світі», - зазначила Людмила Денісова.

Уповноважений закликала українців бути свідомими, берегти життя своє та своїх близьких і побажала всім здоров’я.