Структура Секретаріату

З 01.02.2021 змінено Структуру Секретаріату Уповноваженого

Довідка (реєстрація вхідних документів від міністерств, відомств) тел. 044-253-48-59, E-mail:  hotline@ombudsman.gov.ua

 

 

Керівник Секретаріату

Федорович Наталія Володимирівна

Fedorovych@ombudsman.gov.ua


 
 

Перший заступник Керівника Секретаріату

Савицька Ірина Вікторівна 

тел. 298-70-47

Savytska@ombudsman.gov.ua
 




 
 

Заступник Керівника Секретаріату


 



 
 

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання процесуальних прав

Петльований Вячеслав Борисович

тел. 298-70-60

PetlyovaniyVB@ombudsman.gov.ua

 
 

 
Представник Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи

Бородич Наталія Леонідівна

тел. 298-70-51

borodych@ombudsman.gov.ua

 
 

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав

Степаненко Олена Анатоліївна


тел. 298-70-35

Stepanenko@ombudsman.gov.ua

 
 

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї

Філіпішина Аксана Анатоліївна

тел. 298-70-38

filipishina@ombudsman.gov.ua

 
 

 

Представник Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України

Барвіцький Віктор Юрійович


тел. 298-70-45

Barvitskiy@ombudsman.gov.ua

 
   

Представник Уповноваженого у сфері захисту персональних даних

Берназюк Інна Миколаївна

тел. 298-70-43

bernaziuk@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод

Іванкевич Віктор Вікторович

тел. 298-70-64

ivankevych@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців

Чуйко Олег Анатолійович

тел. 298-70-42

Chuiko@ombudsman.gov.ua



 
 

Представник Уповноваженого з питань міжнародного співробітництва




 
 

Представник Уповноваженого в північних областях

Пєхова Вікторія Миколаївна

тел.: 298-70-48

piekhova@ombudsman.gov.ua

 
 
Представник Уповноваженого в західних областях

Семчишин Світлана Іванівна

тел. 050-524-60-63

Semchyshyn@ombudsman.gov.ua


 
 

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Верігіна Ірина Костянтинівна

verigina@ombudsman.gov.ua
 
 
                                                     Представника Уповноваженого в східних областях

 
 

Представник Уповноваженого з дотримання прав
жителів Донецької та Луганської областей


Черніков Костянтин Георгійович

тел. (064) 517-00-57

chernikov@ombudsman.gov.ua
 
 

Представник Уповноваженого в південних областях

Остапенко Олександр Анатолійович

тел. 067-978-59-29

Ostapenko@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого в центральних областях

Ольховий Валерій Володимирович

тел. 063-406-66-06

Olkhovyi@ombudsman.gov.ua

 
 
Радник Уповноваженого

Василькова Лада Миколааївна

Vasylkova@ombudsman.gov.ua
 
 
Радник Уповноваженого

Закринична Ірина Валеріївна

Zakrynychna@ombudsman.gov.ua
 
 
Радник Уповноваженого

Коломінський Ілля Матвійович

kolominskyi@ombudsman.gov.ua
 
  Радник Уповноваженого

Курбанова Євдокія Костянтинівна

kurbanova@ombudsman.gov.ua

 
 
Радник Уповноваженого

Харченко Юрій Олексійович

kharchenko@ombudsman.gov.ua
 
 
Радник Уповноваженого

Бекірова Елеонора Едемівна


 
 
Радник Уповноваженого

 
 
Радник Уповноваженого



 
   
 


Директор Департаменту моніторингу економічних прав

Ларіна Таміла Олександрівна

тел. 298-70-37

Larina@ombudsman.gov.ua






 
 

Директор Департаменту моніторингу соціальних прав

Глущенко Світлана Аркадіївна

тел. 298-70-36

Hluschenko@ombudsman.gov.ua





 
 

Збанацька Олександра Валеріївна

тел. 298-70-34

Chikovani@ombudsman.gov.ua
 
 

Бочарова Юлія Миколаївна

тел. 298-70-53

Bocharova@ombudsman.gov.ua



 
 

Директор Департаменту моніторингу рівних прав і свобод


Величанська Світлана В’ячеславівна

тел. 298-70-66

Velychanska@ombudsman.gov.ua






 
 

Директор Департаменту документального забезпечення та контролю виконання

 

тел. 298-70-29

 
 


Начальник Управління моніторингу прав на звернення та інформацію

Попович Ірина Михайлівна

тел. 298-70-46

Popovich@ombudsman.gov.ua

 

 
 

 

Начальник Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб

Кот Олександр Григорович

тел.
 298-70-65

kot@ombudsman.gov.ua



 
 

Начальник Управління з дотримання прав дитини та сім'ї


Чорна Олена Володимирівна

тел. 298-70-39

 
 


Начальник Управління фінансового забезпечення головний бухгалтер

Моторна Інна Володимирівна

тел. 253-56-30

motorna@ombudsman.gov.ua

 

 
 

Начальник Управління майнових відносин та ресурсного забезпечення

Білоусов Андрій Петрович

тел. 298-70-59

bilousov@ombudsman.gov.ua




 
 


                                                         Керівник Служби управління персоналом

 
 

                       

    Начальник Відділу інформаційних систем
    та захисту інформації
      

    Курбанов Тихон Костянтинович   

    kurbanov@ombudsman.gov.ua 

 
 

 

Начальник Відділу моніторингу прав громадян України, які перебувають в місцях несвободи за кордоном та на тимчасово окупованій території





 
 

 

Начальник Відділу зв'язків з інститутами громадянського суспільства




 
 

 

Начальник Відділу інформаційної політики та комунікацій








 
 


Начальник Відділу міжнародного співробітництва

Попова Наталія Миколаївна

тел. 298-70-56

popova@ombudsman.gov.ua

 




 
 

 

Начальник Відділу звернень та прийому громадян

Костюченко Наталія Петрівна

тел. 253-75-89

Kostiuchenko@ombudsman.gov.ua


 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в західних областях

Клапчук Руслан Ярославович

тел. (032) 255-09-55

pred.lviv@ombudsman.gov.ua




 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в північних областях

Базелюк Вікторія Володимирівна

Bazeliuk@ombudsman.gov.ua




 
 

Начальник Відділу регіонального представництва в центральних областях

Ярошенко Олена Миколаївна

тел. (0432) 61-70-31

 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в східних областях

Кузьменко Сергій Леонідович

тел. (057) 315-15-20

serhii.kuzmenko@ombudsman.gov.ua



 
 

Начальник Відділу регіонального представництва в південних областях

Михайлов Валентин Миколайович

тел. (048) 794-06-45

pred.odesa@ombudsman.gov.ua

 



 
 


Начальник Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях



 
 


Завідувач Сектору регіонального представництва в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі

Каракаш Февзі Ібраїмович

тел. (0552) 42-50-22

Karakash@ombudsman.gov.ua

 




 
 


 


Завідувач Сектору сприяння правовій поінформованості населення

Кепіна Світлана Василівна

 
 


Завідувач Сектору взаємодії з Конституційним Судом України

 
 


Завідувач Сектору публічних закупівель

Павлова Олена Олександрівна

тел. 298-70-57

Pavlova@ombudsman.gov.ua




 
 


Завідувач Сектору юридичного забезпечення діяльності Секретаріату

Мальченко Інна Олександрівна

тел. 298-70-69

Malchenko@ombudsman.gov.ua




 
 

Завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції



 
 

Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту

Копачинська Галина Миколаївна

Kopachynska@ombudsman.gov.ua

 



 
 

Головний спеціаліст з внутрішнього контролю

Назаренко Олена Андріївна

nazarenko@ombudsman.gov.ua