Анонси

П'ятниця, 14 Грудня, 20:04, 2018 р.

ПРЕС-АНОНС: прес-конференція «Надання адвокатської допомоги українським морякам, які були захоплені у військовий полон внаслідок збройної агресії РФ проти України 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки»

У понеділок, 17 грудня 2018 року, відбудеться прес-конференція на тему: «Надання адвокатської допомоги українським морякам, які були захоплені у військовий полон внаслідок збройної агресії РФ проти України 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки».

Неділя, 02 Грудня, 21:00, 2018 р.

Трансляція форуму «70 років загальної декларації прав людини: порядок денний для України»

Трансляція форуму «70 років загальної декларації прав людини: порядок денний для України», організованого Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні Час проведення: понеділок, 3 грудня 2018, о 9:30

П'ятниця, 30 Листопада, 13:56, 2018 р.

ПРЕС-АНОНС: форум «70 років загальної декларації прав людини: порядок денний для України»

У понеділок, 3 грудня 2018, о 9:00 відбудеться форум «70 років загальної декларації прав людини: порядок денний для України».

Вівторок, 20 Листопада, 14:49, 2018 р.

Анонс круглого столу: презентація нового проекту закону «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»

Під час круглого столу планується обговорення нового законопроекту «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», розробленого в тому числі за участю литовських експертів проекту ЄС Twinning Ombudsman.

Понеділок, 12 Листопада, 16:39, 2018 р.

Анонс круглого столу: «Ув'язнені Україною - утримувані в ОРДЛО. Права позбавлених волі, що залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу»

Більшість установ виконання покарань у Донецькій та Луганській областях знаходяться на тимчасово непідконтрольних українському Уряду територіях. Там досі залишаються тисячі ув’язнених, які були засуджені ще до захоплення окремих районів Луганщини та Донеччини у 2014 році. Тільки до Офісу Омбудсмана надійшло більше 900 звернень від засуджених та їх родичів про повернення на підконтрольні Україні території.

Четвер, 13 Вересня, 13:00, 2018 р.

На Буковині шукають способи як уникнути порушень прав людини у сфері пенсійного забезпечення та страхування

На сьогодні в Чернівецькій області 2 826 людей позбавлено прав на зарахування страхового стажу внаслідок невиконання роботодавцями зобов’язань щодо сплати єдиного соціального внеску. В області налічується майже 500-т роботодавців-боржників. Така ситуація потребує негайних заходів, які б посили гарантії прав громадян у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Саме це обговорили під час робочої зустрічі співробітник Секретаріату Уповноваженого у Чернівецькій області Леонід Мельников, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Богдан Бойко, начальник обласного управління Пенсійного фонду Михайло Романів та його заступники.