Анонси

Четвер, 29 Грудня, 14:00, 2016 р.

Хоспісне відділення Сокальської центральної районної лікарні – хоспіс чи соціальна установа?

Відповідь на це запитання шукала моніторингова група національного превентивного механізму, відвідавши з візитом без попередження хоспісне відділення Сокальської центральної районної лікарні, яке розташоване у м. Угнів. На час візиту у відділенні перебувало 19 людей, але серед них фактично не було паліативних хворих. Пацієнти здебільшого потребували соціальної підтримки і стороннього догляду.

Четвер, 29 Грудня, 13:10, 2016 р.

У Чернівецькій спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті №4 забезпечено належні умови для навчання та відпочинку дітей

22 грудня 2016 року моніторингова група у складі регіонального представника Уповноваженого у Чернівецькій області Леоніда Ілюка, регіонального координатора взаємодії з громадськістю у Чернівецькій області Богдана Бойка, громадського монітора Юлії Малованюк здійснила моніторинговий візит до Чернівецької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №4.

Середа, 28 Грудня, 13:55, 2016 р.

Коломийський дитячий будинок-інтернат на Івано-Франківщині закритий для громади

Такого висновку дійшли учасники моніторингової групи за участю Представника Уповноваженого в Івано-Франківській області та громадського монітора, які здійснили візит без попередження до Коломийського дитячого будинку-інтернату.

Понеділок, 26 Грудня, 17:46, 2016 р.

Виявлено грубі порушення права ув’язнених на медичну допомогу в Закарпатському СІЗО

20 грудня 2016 року відбувся візит без попередження до Закарпатської установи виконання покарань № 9 у місті Ужгород моніторингової групи у складі представника Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини Костянтина Запорожцева, а також регіональних координаторів Уповноваженого Олега Григор’єва та Віри Яковенко.

П'ятниця, 23 Грудня, 16:20, 2016 р.

Повторний моніторинг Старобільського слідчого ізолятора знову виявив порушення прав ув’язнених

21 грудня поточного року працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого та представники громадськості здійснили повторний моніторинговий візит до Старобільського слідчого ізолятора у Луганській області.

Четвер, 22 Грудня, 17:04, 2016 р.

На Закарпатті діятиме регіональне представництво Омбудсмана

Вже з початку 2017 року у м. Ужгород діятиме регіональне представництво Уповноваженого у Закарпатській області. Регіональні представництва Уповноваженого утворюються відповідно до Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” для забезпечення ефективної діяльності Уповноваженого та доступності здійснення особистого прийому громадян у віддалених від м. Києва адміністративно-територіальних одиницях.