Позиція Омбудсмана

28/03/2018 17:03

 

Виступ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової на 40 сесії Ради ООН з прав людини в обговоренні доповіді незалежного експерта щодо питань катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання за результатами візиту в Україну.

 

Виступ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової на 40 сесії Ради ООН з прав людини в обговоренні доповіді незалежного експерта про наслідки зовнішньої заборгованості та інших пов’язаних з міжнародними фінансовими зобов’язаннями держав щодо повного здійснення прав людини, зокрема економічних, соціальних та культурних прав, під час свого візиту до України

 

Ексклюзивне інтерв'ю з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою

 

  

«Відвідання політв'язнів - це наша гуманітарна місія, ми повинні її виконати незалежно від політичних відносин», - Людмила Денісова

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова в інтерв’ю телеканалу "Прямому" розповіла про всі складнощі під час перебування у Росії з метою відвідання українських політичних в'язнів.

 

  

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у програмі "Лицом к лицу"

Перше інтерв’ю Уповноваженого Людмили Денісової для телеканалу UATV після поїздки до Росії з метою відвідання українських політв’язнів. В інтерв’ю Омбудсмен розповіла, як пройшла її поїздка до РФ і про подальші перспективи звільнення бранців Кремля.

 

  

Людмила Денісова запропонує комісару Ради Європи з прав людини здійснити спільний візит до Олега Сенцова та інших українських політв’язнів

Про це заявила Уповноважений Людмила Денісова на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у понеділок, 2 липня.

«7 основных тезисов о защите прав детей» - Людмила Денісова

1 июня мы отмечаем День защиты детей. Этот праздник для меня, как омбудсмена – повод публично поднять острые вопросы, связанные с незащищенностью детства, требующие внимания общества и государства. Особая ответственность требуется от Министерства образования и здравоохранения, а также местных органов власти. Вот 7 основных тезисов о защите прав детей, требующие немедленного воплощения в жизнь.


 

  

«Державі необхідно забезпечити доступ до здобуття якісної освіти кожної дитини», - Людмила Денісова 

До Дня захисту дітей Омбудсмен Людмила Денісова в інтерв’ю телеканалу «Рада» розповіла про особливості роботи Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї.

 

  

«Ми повинні сформувати таку інституцію, щоб доступ до неї кожного громадянина, кожної людини був якнайширшим», - інтерв’ю  Людмили Денісовой 

На честь 20-річчя Інституту Омбудсмена України Людмила Денісова в інтерв’ю  телеканалу «Рада» розповіла про особливості роботи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, свої завдання та найближчі плани на посаді.

     

 

«Кількість звернень до Уповноваженого зі скаргами на порушення права на справедливий суд свідчить про системність цієї проблеми» - Людмила Денісова

Про  це Уповноважений Верховної Ради України з прав людини заявила під час проведення «круглого столу» «Виконання рішень Європейського суду з прав людини у справах «Юрій Миколайович Іванов проти України» та «Бурмин та інші проти України».

 

 

«Головний принцип моєї діяльності – рівновіддаленість від усіх органів влади» - Людмила Денісова    

Такий принцип своєї діяльності Уповноважений Верховної Ради України з прав людини озвучила під час зустрічі з Директором Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) Янтомасом Хімстрою та Послом Данії в Україні Рубеном Мадсеном.