Надання процесуальних документів за запитами про доступ до публічної інформації

30/03/2015 16:58

До Уповноваженого з прав людини надійшло звернення від громадянок Д. та І. щодо відмови Стрийської міжрайонної прокуратури Львівської області надати інформацію відносно таких документів:

- адміністративного позову Стрийського міжрайонного прокурора про скасування пункту 2.17.1 рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради від 21 жовтня 2010 р. № 402;

- адміністративного позову Стрийського міжрайонного прокурора про усунення порушень статті 12 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», про винесення на розгляд сесії Стрийської міської ради питання про скасування рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право власності та користування земельною ділянкою» від 20 серпня 2009 р. № 316;

- апеляційної скарги Стрийського міжрайонного прокурора на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 8 квітня 2013 р. у справі № 813/3524/13-а.

Заявники пояснили, що запитувані документи подавалися Стрийською прокуратурою до відповідних судів. В.о. Стрийського міжрайонного прокурора відмовив заявникам, мотивуючи це тим, що запитувачі не є сторонами відповідного адміністративного процесу.

Не погоджуючись із такою позицією, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини звернулась до в.о. Генерального прокурора України з проханням забезпечити вжиття належних заходів прокурорського реагування щодо порушення Стрийською прокуратурою права на доступ до публічної інформації, гарантованого Законом України «Про доступ до публічної інформації».

У відповіді Уповноваженому з прав людини заступник Генерального прокурора України повідомив, що вищезазначена позиція Стрийської прокуратури відповідає вимогам Конституції України, Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Кодексу адміністративного судочинства України.

Однак, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини вважає, що така позиція Генеральної прокуратури України суперечить вимогам Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Стаття 1 КАС України встановлює, що КАС України визначає юрисдикцію, повноваження адміністративних судів щодо розгляду адміністративних справ, порядок звернення до адміністративних судів та порядок здійснення адміністративного судочинства. Відповідно, КАС України не регулює правовідносини у сфері доступу до публічної інформації. Правовідносини у сфері доступу до публічної інформації регулюються Законом.

Відповідно до частини четвертої статті 13 Закону усі розпорядники інформації незалежно від нормативно-правового акта, на підставі якого вони діють, при вирішенні питання щодо доступу до інформації мають керуватися цим Законом.

Запитувані позови та скарга були створені Стрийською прокуратурою як суб’єктом владних повноважень в процесі виконання обов’язків, передбачених чинним законодавством. Відповідно, вказані позови та скарга містять публічну інформацію в розумінні частини першої статті 1 Закону.