Представники Уповноваженого обговорили з керівництвом Одеської області реалізації ЗУ «Про доступ до публічної інформації» в частині оприлюднення інформації розпорядниками

11/06/2021 15:38

Представник Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Віктор Барвіцький та представник Уповноваженого в південних областях Олександр Остапенко за участі начальника Відділу регіонального представництва в південних областях Валентина Михайлова провели робочу зустріч із в.о. керівника апарату Одеської обласної державної адміністрації Миколою Бішлягою та заступником голови Одеської обласної ради Олегом Матковським.

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині оприлюднення інформації розпорядниками.

Також йшлося про дотримання інформаційних прав людини в умовах пандемії та адміністративної трансформації в процесі реформи децентралізації.

Віктор Барвицький наголосив на необхідності приділяти більше уваги розміщенню наборів даних на порталі відкритих даних. Зокрема, Одеська обласна рада розмістила на порталі всього 19 наборів даних, Одеська обласна державна адміністрація - 20.