Результати перевірки дотримання вимог законодавства у сфері захисту персональних даних Департаментом кіберполіції Національної поліції України

29/12/2020 16:53

Працівниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснено перевірку дотримання вимог законодавства у сфері захисту персональних даних Департаментом кіберполіції Національної поліції України, під час якої перевірено внутрішні процеси обробки персональних даних суб’єктів персональних даних.

Під час перевірки вивчено внутрішні документи, які стосуються організації роботи, пов’язаної із захистом та обробкою персональних даних, обробка яких здійснюється Департаментом кіберполіції Національної поліції України. Зокрема, проаналізовано умови та строки зберігання персональних даних, а також перелік і склад заходів, які спрямовуються на безпеку обробки персональних даних.

За результатами перевірки, відповідно до вимог законодавства, складено та направлено Акт перевірки додержання законодавства про захист персональних даних та видано Припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері захисту персональних даних, виявлених під час перевірки.