Уповноважений вітає рішення КМУ про виділення 16,5 млн грн одноразової допомоги сім'ям загиблих та учасникам АТО, які отримали інвалідність

22/07/2021 17:00

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова вітає рішення Кабінету Міністрів України про виділення 16 544 тис. грн. на виплату одноразової грошової допомоги членам сімей 5 осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, та 19 особам, які стали особами з інвалідністю під час участі у зазначеній операції.

Неодноразово під час засідань Уряду Уповноваженим актуалізувалися питання про необхідність належного додержання прав ветеранів війни, насамперед учасників бойових дій та членів їх родин.

Зокрема, результати численних моніторингових візитів працівників Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, підтверджують нагальність цієї проблеми.

У зв’язку із цим Уповноважений зверталася до Міністерства у справах ветеранів України з проханням вжити дієвих заходів із забезпечення реалізації прав учасників антитерористичної операції/Операції об’єднаних сил.

Додержання соціальних прав ветеранів війни перебувають на контролі Уповноваженого ВРУ з прав людини.