Сьогодні вручено відзнаки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини переможцям проєкту «Родинна слава України»

20/05/2021 18:29

Сьогодні  відбулося урочисте нагородження переможців проєкту «Родинна слава України», який започаткований з метою вшанування зразкових українських родин. Від імені Уповноваженого Людмили Денісової до представників родин-переможців, які зібрались на святкові урочистості в Будинку офіційних прийомів м. Києва, звернулася представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина.

Позитивним є те, що серед присутніх у залі було чимало багатодітних родин, родин, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, це прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Передаючи вітання від Уповноваженого, Аксана Філіпішина зазначила, що для кожної людини все починається з родини. Найважливішою цінністю для кожного з нас є сім’я, як основний осередок суспільства і природного середовища для зростання і благополуччя всіх її членів і особливо дітей.

«Дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння. Це право закріплено в Основному законі України – Конституції України, яка гарантує, що сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Додержання прав дитини та сім’ї є одним із пріоритетних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Історія кожної родини є унікальною і варта окремого видання, тож  нехай відтворення таких історій на сторінках Книги пошани «Родинна слава України» стане доброю традицією, прикладом для майбутніх поколінь і доброю пам’яттю для нащадків», - наголосила Аксана Філіпішина..

Всім родинам-переможцям було вручено дипломи Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Проєкт реалізовується Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика».