Уповноваженого ВРУ з прав людини: звинувачення Енвера Топчі є черговим доказом того, що країна-агресор продовжує репресії щодо наших співгромадян та їх проукраїнської позиції

21/07/2021 20:12

Підконтрольний РФ «Верховний суд Криму» не задовольнив апеляційну скаргу кримського татарина Енвера Топчі. Країна-окупант звинуватила його в «недонесенні про злочин» та призначила штраф - 40 тисяч російських рублів.

За словами Уповноваженого ВРУ з прав людини Людмили Денісової, звинувачення Енвера Топчі є черговим доказом того, що країна-агресор продовжує репресії щодо наших співгромадян та їх проукраїнської позиції.

«Свобода дотримуватися своїх поглядів, ідей без втручання органів державної влади та незалежно від кордонів передбачена 10-ю статтею Конвенції про захист прав людини та основних свобод, яку цинічно порушує країна-окупант», - зазначила Людмила Денісова.

Уповноважений вкотре закликала міжнародну спільноту продемонструвати свою небайдужість до долі незаконно ув’язнених РФ громадян України та не припиняти чинити тиск, з метою їх звільнення.