Уповноважений ВРУ з прав людини засудила незаконний вирок кримчанину Олегу Приходьку

03/03/2021 14:54

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова повідомила, що кримчанина Олега Приходька засудили до 5 років колонії суворого режиму та сплати штрафу у розмірі 110 тисяч рублів.

«Сьогодні Південний окружний військовий суд, що у Ростові-на-Дону виніс нашому співгромадянину незаконний вирок  по сфабрикованій кримінальній справі за начебто незаконне виготовлення вибухових речовин, спробу скоєння терористичного акту, а також підготовку до підпалу генконсульства РФ у Львові влітку 2019 року», - заявила Уповноважений.

Вона зазначила, що російський суд задовольнив вимоги прокурора Сергія Айдинова частково. Олег Приходько буде вимушений відбувати всі п’ять років незаконного покарання у колонії суворого режиму.

«Засуджую незаконний вирок російського суду та вважаю це помстою окупаційної влади пану Олегу за його проукраїнську позицію, адже він публічно називав незаконним приєднання Криму до Росії», - зауважила Людмила Денісова.

Вона також наголсила, що наш співгромадянин у своєму поважному віці та з важкими хронічними захворюваннями може не витримати таких умов тримання.

Людмила Денісова вкотре закликала міжнародну спільноту продовжувати тиск на РФ та вимагати негайного звільнення усіх бранців Кремля.