Уповноважений: незаконний вирок Івану Яцкіну є демонстрацією системних політичних репресій окупаційної влади стосовно наших громадян, які вільно висловлюють проукраїнську позицію на території тимчасово окупованого Криму

21/05/2021 13:57

Сьогодні вчергове підконтрольний російській окупаційній владі так званий «Верховний суд Криму» оголосив незаконний вирок громадянину України Івану Яцкіну за сфабрикованою кримінальною справою за нібито «збір та передачу Україні інформації, що становить державну таємницю Росії». Про це повідомила Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова.

Івана Яцкіна засудили до 11 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму, та після закінчення строку один рік обмеження волі адміністративного нагляду.

«Цей незаконний вирок так званого суду є демонстрацією системних політичних репресій окупаційної влади стосовно наших громадян, які вільно висловлюють проукраїнську позицію на території тимчасово окупованого Криму», - наголосила Уповноважений.

Людмила Денісова закликала міжнародну спільноту відреагувати на незаконне судилище та посилити тиск на РФ задля захисту прав громадян, які залишилися проживати на території тимчасово окупованого Криму та звільнити усіх незаконно утримуваних країною-агресором громадян України.