На Полтавщині регіональний координатор Уповноваженого розповіла учням Новосанжарського району про основні напрями діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини

23/02/2021 18:23

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області Віра Яковенко за підтримки Новосанжарського бюро правової допомоги Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела заняття для учнів навчальних закладів Новосанжарського району.

Під час заняття було обговорено діяльність інституції Уповноваженого ВРУ з прав людини та загальні питання реалізації національного превентивного механізму. Також розглянуто поняття місць несвободи, механізм здійснення моніторингових візитів, діяльність НПМ у сфері запобігання порушенню прав людини та превенції катувань, жорстокого та такого, що принижує честь та гідність поводження.

Крім того, учнів ознайомили з основними напрямами діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини, розповіли про надання консультацій, правоосвітню діяльність. Учні отримали інформацію щодо основних механізмів захисту прав людини в Україні.