У Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського презентовано щорічну доповідь Уповноваженого за 2020 рік

08/04/2021 18:14

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в центральних областях Валерій Ольховий презентував щорічну доповідь Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина за 2020 рік для професорського – викладацького складу Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

Представник Уповноваженого поінформував присутніх про напрямки діяльності офісу Омбудсмана, найбільш типові порушення прав і свобод людини і громадянина органами державної влади та місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності які виявляються під час моніторингових візитів та перевірок, заходи, які вживалися Уповноваженим, з метою відновлення порушених прав.

Особливу увагу приділено заходам, які вживаються Уповноваженим щодо дотримання прав дітей на соціальний захист, на виховання в сім’ї, в умовах збройного конфлікту, права на освіту та охорону здоров’я в умовах пандемії COVID-19.  

За результатами презентації представником Уповноваженого та ректором університету, професором Наталею Лазаренко підписано угоду про двосторонню співпрацю щодо просування і захисту прав людини і громадянина.