Працівник Секретаріату Уповноваженого провів для студентів Сєвєродонецького політехнічного фахового коледжу СНУ ім. В. Даля просвітницький захід «Дискримінація: поняття та форми»

01/03/2021 11:53

Начальник Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександр Дворнік проведено освітній захід «Дискримінація: поняття та форми» для співробітників студентів Сєвєродонецького політехнічного фахового коледжу СНУ ім. В. Даля.

Олександр Дворнік поінформував студентів про повноваження, покладені на інститут Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, основні завдання та функції працівників регіональних представництв Уповноваженого.

Під час заходу начальник Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого розповів студентам про національне та міжнародне законодавство щодо протидії дискримінації, про форми та ознаки дискримінації, основні напрями державної політики щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні та наголосив на відповідальності, передбаченій законодавством щодо осіб, які вчиняють дискримінаційні дії.

Студенти коледжу цікавилися механізмами захисту осіб від дискримінації. Олександр Дворнік довів контакти для звернення до Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Наприкінці заходу студентам були роздані друковані матеріали правопросвітницкого характеру (буклети) з серії «Захисти себе від дискримінації».