Уповноважений ВРУ з прав людини: кримінальна справа проти Айдера Кадирова є політично вмотивованою, спрямованою на придушення свободи слова та залякування громадян України в тимчасово окупованому Криму

22/07/2021 18:30

Підконтрольний країні-окупанту «Верховний суд Криму» не задовольнив апеляційну скаргу громадського журналіста Айдера Кадирова. Його звинуватили в «недонесенні про злочин» та призначили штраф - 30 тисяч російських рублів.

За словами Уповноваженого ВРУ з прав людини, кримінальна справа проти Айдера Кадирова є політично вмотивованою, спрямованою на придушення свободи слова та залякування громадян України в тимчасово окупованому Криму.

«Країна-агресор систематично порушує 10 статтю Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, відповідно до якої кожен має право на свободу вираження поглядів», - зазначила Людмила Денісова.

Уповноважений закликала міжнародну спільноту продовжувати санкційну політику щодо РФ, аби змусити її припинити репресії наших співгромадян у тимчасово окупованому Криму та негайно звільнити усіх незаконно утримуваних громадян України.