Результати моніторингового візиту до Київської міської психоневрологічної лікарні № 3 в смт. Глеваха

22/07/2021 18:15

Відділом регіонального представництва Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини в північних областях здійснено цільовий моніторинговий візит національного превентивного механізму до Комунального некомерційного підприємства «Київська міська психоневрологічна лікарня № 3» виконавчого органу Київської міської ради (смт. Глеваха, Київська область).

Підставою для перевірки було звернення до Уповноваженого громадянина К., який утримується у цьому медичному закладі на підставі рішення суду.

Відбулося конфіденційне спілкування монітора із заявником. Доводи громадянина К. частково знайшли своє підтвердження. Зокрема дійсно мала місце подія, зазначена у зверненні та підтверджена у спілкуванні, а саме - факт нападу на нього іншим пацієнтом.

Крім того, під час візиту встановлено, що за цим фактом адміністрацією медичного закладу вжито вичерпних заходів реагування, передбачених вимогами чинного законодавства, зокрема вказана подія облікована у відповідній медичній документації, а також невідкладно здійснено виклик працівників територіального органу Національної поліції України.

У частині доводів заявника щодо неналежного, на його думку, надання правової допомоги адвокатом, регіональним представництвом Секретаріату Уповноваженого в північних областях перевірка триває.

На даний час регіональним представництвом Секретаріату Уповноваженого в північних областях триває перевірка в частині доводів заявника щодо неналежного, на його думку, надання правової допомоги адвокатом.