Проведено просвітницький захід з питань додержання житлових прав учасників бойових дій, зокрема ветеранів АТО/ООС для працівників Управління праці та соцзахисту населення Голосіївської районної в м.Києві держадміністрації

10/06/2021 17:58

У рамках виконання пункту 7 Плану заходів із реалізації Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік, затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 19.01.2021 № 7-15/21, в Управлінні праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – УПСЗН). працівником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було проведено робочу зустріч.

Під час заходу презентовано щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2020 рік. Висвітлено основні проблемні питання реалізації прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та членів їх сімей, які були актуалізовані у згаданому документі.

Наголошено на тому, що моніторинг додержання житлових прав військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу органів сектору безпеки і оборони, осіб звільнених з військової служби, зокрема ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей, є одним із Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік.