Уповноважений: підконтрольний Кремлю «Джанкойський районний суд» в окупованому Криму виніс вирок військовослужбовцю Збройних сил України Євгенію Добринському

21/04/2021 14:52

Підконтрольний Кремлю «Джанкойський районний суд» в окупованому Криму виніс вирок військовослужбовцю Збройних сил України Євгенію Добринському.

Як зазначила Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова, за начебто незаконний перетин «державного кордону РФ» та контрабанду наркотичних засобів його засудили на 3 роки 6 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму.

Уповноважений засудила дії підконтрольного окупаційній владі «суду» та назвала кримінальну справу сфабрикованою.

За її словами, докази, надані «суду» стороною захисту під час засідань, свідчать про невинуватість українського військовослужбовця.

«Вважаю неприпустимим переслідування наших громадян за виконання конституційного обов’язку щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України та засуджую дії окупаційної влади, яка продовжує порушувати міжнародні договори та норми міжнародного права», - наголосила Людмила Денісова.

Омбудсман закликала представників міжнародної спільноти продовжувати тиск на РФ, аби зупинити незаконні переслідування і судилища над громадянами України та звільнити усіх бранців Кремля.