На Херсонщині обговорили додержання прав громадян на доступ до соціальних послуг

13/10/2021 16:48

Регіональні представник та координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Херсонській області Артем Бойко та Оксана Тропіна долучилися до обговорення питань, що стосуються прав громадян на доступ до соціальних послуг.

Доступ до отримання соціальних послуг на Херсонщині – питання досить актуальне і перебуває на контролі регіонального представництва Уповноваженого.

Під час обговорення було відзначено, що за останні кілька років в Україні безліч сфер перейшли в онлайн-сферу. На Херсонщині з'явився єдиний електронний портал державних послуг. За прогнозами надавачів соціальних послуг, незабаром уся комунікація громадян із державними структурами має перейти в інтернет-простір.

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Павло Кулик надав інформацію про те, які послуги або документи херсонці можуть отримати онлайн вже зараз.

Захід організовано Кіноклубом Docudays UA, БО «Фонд милосердя та здоров'я» в партнерстві з «Мережею DOCU/CLUB за реформи» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).