На Волині проведено просвітницькій захід до Міжнародного дня підтримки жертв злочинів

22/02/2021 17:48

Працівники регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов Сітовська, Віталій Єлов спільно зі старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією у Волинській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України Наталією Бартощук провели у приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки просвітницький захід до Міжнародного дня підтримки жертв злочинів.

У заході взяли участь представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області, представники Волинського національного університету імені Лесі Українки, Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги, працівники та читачі бібліотеки.

У межах заходу Наталією Бартощук презентовано виставку «Річ у тім», присвячена проблемі насильства у будь-якому його прояві.

Також учасники заходу переглянули фільм-сповідь французького режисера Манон Луазо «Мовчазна війна». Він розповідає про порушення прав жінок під час конфлікту в Сирії.

У своєму виступі Віталій Єлов розповів учасникам заходу про особливості захисту прав і законних інтересів потерпілих у кримінальному провадженні та зупинився на основних проблемах забезпечення прав потерпілих.

Регіональний представник Любов Сітовська використовуючи матеріали щорічної доповіді Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні, звернула увагу на один із розділів, у якому йшлося про дотримання верховенства права при здійсненні правосуддя.

За результатами просвітницького заходу було досягнуто домовленостей про продовження подальшої співпраці та заплановано проведення наступних освітніх заходів.