На Луганщині обговорили дотримання прав студентів і медпрацівників у закладах фахової передвищої освіти

01/03/2021 15:16

Начальник Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександр Дворнік провів робочу зустріч з головою Ради директорів закладів фахової передвищої освіти в Луганській області Євгеном Жученком.

Під час зустрічі були обговорені питання дотримання прав студентів на освіту, а педагогічних працівників - на соціальний захист в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у закладах фахової передвищої освіти в Луганській області. Також було наголошено на посиленні правової інформованості про права та свободи людини серед студентської молоді.

Олександр Дворнік зазначив, що одним із стратегічних напрямків діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини є сприяння правовій інформованості українського суспільства про права і свободи людини і громадянина.

За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці, а саме систематичного проведення співробітниками Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях лекцій та семінарів для студентів закладів фахової передвищої освіти в Луганській області, а також надання консультацій з питань дотримання прав студентів на освіту та дотримання прав педагогічних працівників на соціальний захист в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у закладах фахової передвищої освіти в Луганській області.