Людмила Денісова закликала українців бути толерантними один до одного та поважати права кожного

30/07/2021 10:01

Сьогодні у Києві під Офісом Президента відбудеться ЛГБТ-прайд у форматі рейву. Учасники підтримають ухвалення законопроекту про посилення відповідальності за дискримінацію будь-яких груп людей на ґрунті нетерпимості. Про це повідомила Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова.

Омбудсман закликала українців бути толерантними один до одного та поважати права кожного.

Людмила Денісова звернулася до Київського міського голови Віталія Кличка здійснити контроль за додержанням громадського порядку під час проведення заходу, відповідно до статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а до керівництва Національної поліції України з проханням гарантувати безпеку учасників та забезпечити громадський порядок.

Уповноважений ВРУ з прав людини наголосила на неухильному додержанні прав і свобод людини і громадянина, зокрема дотриманні статті 24 та 68 Конституції України, статті 7 Загальної декларації прав людини, статті 14 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколу № 12 до цієї Конвенції, які забороняють дискримінацію за будь-якою ознакою, а також передбачають обов’язок держави запобігати та протидіяти цьому явищу.

«Шануймо право кожної людини бути собою!», - закликала Омбудсман.