Презентовано щорічну доповідь Уповноваженого для заступників голів міських, сільських та селищних рад територіальних громад Херсонщини

08/04/2021 12:12

Регіональні представник та координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Херсонській області Артем Бойко та Оксана Тропіна презентувала щорічну доповідь Уповноваженого про стан додержання прав і свобод громадянина в Україні за 2020 рік.

Презентація відбулася в Херсонському регіональному центрі підвищення кваліфікації обласної державної адміністрації в рамках навчальної програми для заступників голів міських, сільських та селищних рад територіальних громад.

Оксана Тропіна розповіла про напрямки роботи Уповноваженого ВРУ з прав людини, діяльність регіонального представництв в Херсонській області та наголосила на порушеннях прав людей, зафіксовані в регіоні впродовж минулого року.

Слухачі взяли активну участь у обговоренні, а також відзначили, що навчання в аудиторії та робота з практичними кейсами - є більш дієвими та змістовними, ніж участь в online навчанні.