Людмила Денісова: українці переслідуються країною-агресором РФ за їх протистояння окупації Криму, частини Донбасу та військовій агресії, що досі триває на Сході нашої країни

12/01/2021 09:44

У часи Радянського Союзу українська інтелігенція потерпала від свавілля влади, яку лякала освіченість та волелюбність українських письменників, поетів та науковців, за що їх запроторювали до найвіддаленіших таборів.

В наші дні країною-агресором РФ українці переслідуються за їх протистояння окупації Криму, частини Донбасу та військовій агресії, що досі триває на Сході нашої країни.

Окупаційна влада продовжує незаконні обшуки та арешти, а підконтрольні Росії суди майже щодня здійснюють судилища над нашими співгромадянами, ухвалюючи незаконні рішення з великими термінами ув'язнення за сфабрикованими справами.

Нехтуючи міжнародним правом та нормами будь-яких міжнародних договорів і конвенції, у незаконному ув'язненні продовжуютьпорушуватися права українських політв'язнів.

Захист прав наших громадян та їхнє звільнення залишається спільним завданням. Впевнена, що результатом нашої синергії з міжнародною спільнотою у цьому напрямі буде повернення усіх на Батьківщину!

Шаную стійкість та незламність духу усіх українців, які до сьогодні проходять важке випробування, знаходячись у незаконному ув’язненні на території РФ, тимчасово окупованого Криму та частини Луганської і Донецької областей.

Переконана, що дуже скоро ми зустрічатимемо вас на рідній землі!

З Днем українського політв'язня!