Заява Уповноваженого Людмили Денісової щодо критичного стану політв’язня Павла Гриба

29/01/2019 18:52

20-річний політв‘язень потребує негайної операції на серці, адже стан здоров‘я надкритичний.

В результаті обстежень лікарями діагностовано цілу низку серйозних хвороб.

За наявною інформацією, «ФКУ СИЗО-4 ГУФСИН России по Ростовской области», де утримується Павло, недооцінюється критичний стан хлопця та ігнорується наявність важких захворювань.

Павло Гриб не забезпечується повноцінним медикаментозним лікуванням і це сприяє загостренню наявних хвороб. Також, негативний вплив на стан здоров’я в’язня Кремля посилюють умови утримання, стресові ситуації та неповноцінне харчування.

Звертаюся до Голови Комітету проти катувань Організації Об’єднаних Націй Йенсу Модвіга, до Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович, Віце-президента Міжнародного Комітету Червоного Хреста Жиля Карбоньє, до Голови делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Алана Ешліманна, до Голови Моніторингової місії Організації Об’єднаних Націй з прав людини в Україні Фіони Фрейзер, та прошу сприяти отриманню Павлом Грибом негайної медичної допомоги.

Також звертаюся до дипломатичних представників, які знаходяться у Ростові-на-Дону, з проханням вжити усі можливі заходи для здійснення неупередженого та об’єктивного моніторингу дотримання прав і свобод політв’язня. Прошу бути присутніми під час судових засідань у справі стосовно ув’язненого громадянина України Павла Гриба.

Чекаю реакції та підтримки!