Всі новини

Понеділок, 27 Вересня, 14:19, 2021 р.

Проведено просвітницький захід щодо додержання прав дітей для працівників профільної служби та органу опіку і піклування Запорізької міськради

Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Іриною Карпенко та регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Сергієм Бізденежним було проведено просвітницький захід «Дотримання прав дитини і контрольні функції державних органів» для працівників Служби у справах дітей Запорізької міської ради та органу опіки та піклування Районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району.

Понеділок, 27 Вересня, 14:09, 2021 р.

Регіональний представник Уповноваженого на Івано-Франківщині взяла участь у заходах до 30-річчя створення громадської обласної асоціації людей з інвалідністю

Людмила Непийвода привітала представників організації з ювілейною датою та відзначила їхній значний внесок у захист прав і законних інтересів даної категорії осіб. Наголосила на тому, що Івано-Франківська громадська обласна асоціація осіб з інвалідністю є постійним та надійним партнером регіонального представництва Уповноваженого в Івано-Франківській області.

Понеділок, 27 Вересня, 13:00, 2021 р.

Порушення законодавства про захист персональних даних: складено адмінпротокол на посадовця Чортківської міськради Тернопільської області

На офіційному веб-сайті Чортківської міської ради були розміщені рішення, в яких містились персональні дані: прізвища, імена, по батькові, дати народження, адреси проживання, обставини особистого життя тощо.

Понеділок, 27 Вересня, 12:50, 2021 р.

Складено адмінпротокол за порушення законодавства про захист персональних даних на голову одного з ОСББ м. Одеса

В офіційній групі «Viber» одного з ОСББ міста Одеси були розміщені звернення мешканця будинку, в якому містились персональні дані, - прізвище, ім’я, по батькові, адреса проживання, номер мобільного телефону, обставини особистого життя тощо.

Понеділок, 27 Вересня, 12:30, 2021 р.

«Школа прав дитини»: на Донеччині проведено правоосвітній захід для учнів спеціалізованої школи № 3 м. Маріуполь

Головний спеціаліст відділу з додержання прав жителів Донецької області Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денис Гоменюк, спільно з радником Уповноваженого з прав людини Наталією Проценко, провели освітній захід «Школа прав дитини» для учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області.

Понеділок, 27 Вересня, 12:07, 2021 р.

Розпочалась 25-а щорічна Конференція Європейської мережі омбудсманів з прав дитини (ENOC) «COVID-19 та права дитини: Урок на майбутнє»

Сьогодні розпочала свою роботу 25-а щорічна Конференція Європейської мережі омбудсманів з прав дитини (ENOC). Цього року конференція відбувається у м. Афіни (Греція) і присвячена одній із найактуальніших проблем сьогодення–порушенню прав дітей та молоді під час пандемії COVID-19.