Всі новини

Вівторок, 11 Травня, 17:51, 2021 р.

Регіональний координатор Уповноваженого на Луганщині провела правоосвітній захід для для учнів 9-Б класу ЗОШ № 5 м.Сєвєродонецька

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Луганській області Ольга Бакуліна провела освітній захід «Права людини» для учнів 9-Б класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 міста Сєвєродонецьк Луганської області. На захід запросили головного спеціаліста відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марину Литовку. Участь у заході взяли 20 учнів.

Вівторок, 11 Травня, 17:45, 2021 р.

Регіональний координатор Уповноваженого провела для працівників Херсонського державного будинку художньої творчості практичний семінар щодо діяльності Омбудсмана

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Херсонській області Оксана Тропіна та представники громадськості Наталія Юшко і В’ячеслав Лях провели для працівників Херсонського державного будинку художньої творчості практичний семінар щодо діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Вівторок, 11 Травня, 17:45, 2021 р.

Моніторинговий візит до приватного пансіонату для літніх людей «Родинна турбота» у Черкасах вдалося здійснити після втручання поліції

У Черкасах перешкоджали діяльності представників Уповноваженого: моніторингову групу намагались не допустити на територію приватного пансіонату для літніх людей «Родинна турбота», який розташований у м.Черкаси по вул. Чайковського 118, проте після втручання поліції все ж таки вдалося здійснити перевірку.

Вівторок, 11 Травня, 17:31, 2021 р.

Регіональний координатор Уповноваженого на Луганщині провела захід «Права людини» для учнів ЗОШ № 5 м. Сєвєродонецька

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Луганській області Ольга Бакуліна провела освітній захід «Права людини» для учнів 9-А класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Вівторок, 11 Травня, 16:57, 2021 р.

Результати моніторингу архітектурної доступності будівлі Гощанської селищної ради для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення

Регіональний представник Уповноваженого в Рівненській області Андрій Преподобний здійснив моніторинговий візит до Гощанської селищної ради Рівненської області та перевірив дотримання принципу недискримінації в частині забезпечення архітектурної доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будівлі та інших приміщень ради.

Вівторок, 11 Травня, 16:32, 2021 р.

Завдяки реагуванню Уповноваженого поновлено право осіб з інвалідністю по зору на доступ до банківських послуг

На контролі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини перебувало звернення громадянина П., щодо дискримінації за ознакою інвалідності по зору в доступі до банківських послуг.