Всі новини

Понеділок, 25 Жовтня, 19:22, 2021 р.

Людмила Денісова: знову незаконні затримання громадян України в тимчасово окупованому Криму

Сьогодні в Сімферополі в тимчасово окупованому Криму співробітники російського ОМОНу незаконно затримали під будівлею підконтрольного РФ «Кримського гарнізонного воєнного суду» 21 кримськотатарського активіста. Про це повідомила Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова.

Понеділок, 25 Жовтня, 17:59, 2021 р.

За реагування Уповноваженого поновлено право дитини на ім'я та громадянство

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у вересні 2021 року звернулися батьки немовляти в зв’язку з тим, що не змогли зареєструвати свою дитину, яка народилась у серпні 2021 року, та реалізувати свій батьківський обов’язок, що встановлено статтею 144 Сімейного кодексу України. Заявники не змогли скористатися послугою єМалятко через Центр надання адміністративних послуг за місцем проживання, оскільки в реєстрі актів цивільного стану була відсутня достовірна інформація про їхній шлюб.

Понеділок, 25 Жовтня, 17:40, 2021 р.

Додержання прав учасників бойових дій: на Миколаївщині проведено зустріч з головою міської організації інвалідів війни

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало провів зустріч з головою Миколаївської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій (АТО) Любов’ю Бушиною.

Понеділок, 25 Жовтня, 17:26, 2021 р.

На Миколаївщині обговорили захист прав людей з психічними розладами в місцях несвободи з представниками громадських організацій

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало обговорив стан захисту прав людей з психічними розладами в місцях несвободи з представниками громадської організації «Суспільного здоров’я та Позитивних дій «Час життя» та Всеукраїнського об'єднання людей з наркозалежністю «Волна».

Понеділок, 25 Жовтня, 17:19, 2021 р.

Результати моніторингу дотримання прав людини і громадянина на отримання соціальних послуг у Гадяцькій ОТГ Полтавської області

У рамках реалізації Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік регіональним представником Уповноваженого ВРУ в Полтавській області Владиславом Носенком та регіональним координатором Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області Вірою Яковенко здійснено моніторинг дотримання прав людини і громадянина на отримання соціальних послуг (виявлення проблемних питань щодо забезпечення прав людини і громадянина на отримання соціальних послуг) в Гадяцькій ОТГ.

Понеділок, 25 Жовтня, 17:11, 2021 р.

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу. Підтримуючи ідею вакцинації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вважає, що щеплення має бути забезпечено державою для якомога більшої кількості громадян, особливо цільових груп, які підпадають під високий ризик інфікування COVID-19, що визначені Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.