Новини

Всі прес-релізи
Субота, 12 Червня, 09:26, 2021 р.

12 червня - Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Всесвітній день боротьби з дитячою працею започаткований Міжнародною організацією праці (МОП) і щорічно відзначається 12 червня. Ініціатива щодо відзначення цього дня виникла після конференції з боротьби з найгіршими формами дитячої праці та міжнародної конференції з питань дитячої праці, що відбулися в Амстердамі та Осло в 1997 році.

П'ятниця, 11 Червня, 20:00, 2021 р.

Представники Уповноваженого зустрілися з громадськими активістами Одещини

Представник Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Віктор Барвіцький, представник Уповноваженого в південних областях Олександр Остапенко та регіональний координатор зв'язків з громадськістю Людмила Ямщикова провели зустріч з представниками громадських організацій з якими укладено меморандуми про співпрацю та громадськими моніторами.

П'ятниця, 11 Червня, 19:30, 2021 р.

Представники Уповноваженого провели робочу зустріч з керівництвом Одеської міської ради з питань доступу громадян до публічної інформації

Відбулася робоча зустріч представника Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Віктора Барвіцького, представника Уповноваженого в південних областях Олександра Остапенка та начальника Відділу регіонального представництва в південних областях Валентина Михайлова з керівництвом Одеської міської ради з питань доступу громадян до публічної інформації та реалізації права на звернення.

П'ятниця, 11 Червня, 17:18, 2021 р.

Регіональний представник Уповноваженого на Хмельниччині взяла участь у презентації Програми безоплатної правової допомоги та правової освіти

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва взяла участь під час презентації ГО "Подільська правова ліга» Програми безоплатної правової допомоги та правової освіти Жванецької громади на 2021 - 2022 рр.

П'ятниця, 11 Червня, 17:15, 2021 р.

Уповноважений ВРУ з прав людини вітає виплату коштів на надання професійної правової допомоги незаконно утримуваному РФ військовослужбовцю ЗСУ Євгенію Добринському

Сьогодні сім’ї Євгенія Добринського перераховано кошти для оплати послуг його адвоката згідно з рішенням Міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист при Мінреінтеграції.

П'ятниця, 11 Червня, 16:59, 2021 р.

Презентовано щорічну доповідь Уповноваженого за 2020 рік в Національній академії державного управління при Президентові

Під час презентації було окреслено актуальні проблеми у сфері дотримання прав і свобод людини і громадянина, виявлені під час реалізації Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого протягом 2020 року.