Гаряча лінія: 1678
Для дзвінків з-за кордону: +380442997408
Омбудсман України Дмитро Лубінець повідомив, що нещодавно біля Арки Свободи українського народу в Києві зібралися родини зниклих безвісти та військовополонених. Вони вийшли, аби нагадати: за кожним ім’ям — жива людина, а за кожним очікуванням — родина, що не втрачає надії. Мирну акцію організувала ГО «Сталеві серця рідних 32 ОМБр». Наші працівники були поруч із цими сім’ями, щоб підтримати й почути їхні голоси.
«Україна продовжує системну й наполегливу роботу, аби кожен українець, який перебуває в російській неволі або вважається зниклим безвісти, повернувся додому. Водночас наш обов’язок — бути поряд із родинами Захисників і Захисниць: слухати, підтримувати й допомагати!», — наголосив Омбудсман України.