Структура Секретаріату

З 03.10.2019 змінено структуру Секретаріату Уповноваженого

 

 

Керівник Секретаріату

Левшун Людмила Валеріївна

тел. 253-22-46

Levshun@ombudsman.gov.ua

 
 

Заступник Керівника Секретаріату


 



 
 

 

Представник Уповноваженого з дотримання процесуальних прав

Петльований Вячеслав Борисович

тел. 253-28-22

PetlyovaniyVB@ombudsman.gov.ua

 
 

 

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав

Степаненко Олена Анатоліївна


тел. 253-39-54

Stepanenko@ombudsman.gov.ua

 
 

 

Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї

Філіпішина Аксана Анатоліївна

тел. 253-12-82

filipishina@ombudsman.gov.ua

 
 

 

Представник Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України

Барвіцький Віктор Юрійович


тел. 253-83-38

Barvitskiy@ombudsman.gov.ua

 
   
Представник Уповноваженого у сфері захисту персональних даних

СМУК Микола Миколайович 

smuk@ombudsman.gov.ua
 
 

Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод

Іванкевич Віктор Вікторович

ivankevych@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців

Чуйко Олег Анатолійович

тел. 253-20-55

Chuiko@ombudsman.gov.ua



 
 
тел. 253-95-69

Mamalyga@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого з питань міжнародного співробітництва

Гребенюк Маріанна Степанівна

Grebeniuk@ombudsman.gov.ua


 
 

Представник Уповноваженого в північних областях


 



 
 
Представник Уповноваженого в західних областях

Семчишин Світлана Іванівна

тел. 050-524-60-63

Semchyshyn@ombudsman.gov.ua


 
 

Представник Уповноваженого в східних областях

Красноперов Сергій Георгійович

Krasnoperov@ombudsman.gov.ua


 
 

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Халіков Ісмаїл Наріманович

Ismail.Khalikov@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей

Лисянський Павло Леонідович

Lysianskii@ombudsman.gov.ua


 
 

Представник Уповноваженого в південних областях

Остапенко Олександр Анатолійович

тел. 067-978-59-29

Ostapenko@ombudsman.gov.ua


 
 

Представник Уповноваженого в центральних областях

Ольховий Валерій Володимирович

Olkhovyi@ombudsman.gov.ua




 
 
Радник Уповноваженого

Василькова Лада Миколааївна

Vasylkova@ombudsman.gov.ua
 
 
Радник Уповноваженого

Закринична Ірина Валеріївна

Zakrynychna@ombudsman.gov.ua
 
 
Радник Уповноваженого

Коломінський Ілля Матвійович

kolominskyi@ombudsman.gov.ua
 
  Радник Уповноваженого

Курбанова Євдокія Костянтинівна

Kurbanova@ombudsman.gov.ua
 
 
Радник Уповноваженого

Харченко Юрій Олексійович

kharchenko@ombudsman.gov.ua
 
   
 


Директор Департаменту моніторингу економічних прав

Ларіна Таміла Олександрівна

тел. 253-00-81

Larina@ombudsman.gov.ua






 
 

Директор Департаменту моніторингу соціальних прав

Глущенко Світлана Аркадіївна

Hluschenko@ombudsman.gov.ua



 
 

Директор Департаменту у сфері захисту персональних даних


Ніколаєв Андрій Вікторович


 
 

Бочарова Юлія Миколаївна

Bocharova@ombudsman.gov.ua



 
 

Директор Департаменту моніторингу рівних прав і свобод


Величанська Світлана В’ячеславівна

Velychanska@ombudsman.gov.ua






 
 


Директор Департаменту документального забезпечення та контролю виконання

Дейнека Віталій Володимирович

тел. 226-31-90

тел. 253-48-59

Dejneka@ombudsman.gov.ua
 
 


Начальник Управління моніторингу прав на звернення та інформацію

Попович Ірина Михайлівна

тел. 253-47-38

Popovich@ombudsman.gov.ua

 

 
 

 

Начальник Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб

Кот Олександр Григорович

kot@ombudsman.gov.ua



 
 

Начальник Управління з дотримання прав дитини та сім'ї


Чорна Олена Володимирівна

тел. 253-75-18

 
 


Начальник Управління фінансового забезпечення головний бухгалтер

Хаванський Ігор Анатолійович

тел. 253-73-43

Havanskiy@ombudsman.gov.ua




 
 



Начальник Управління майнових відносин та ресурсного забезпечення





 
 



Керівник Служби управління персоналом

 Кулікова Тетяна Олександрівна

тел. 253-10-32




 
 

 

Начальник Відділу моніторингу прав громадян України, які перебувають в місцях несвободи за кордоном та на тимчасово окупованій території

Тучіна Олена Михайлівна

тел. 253-11-29

Tuchina@ombudsman.gov.ua





 
 

 

Начальник Відділу зв'язків з інститутами громадянського суспільства




 
 

 

Начальник Відділу інформаційної політики та комунікацій








 
 


Начальник Відділу міжнародного співробітництва

 

 

 




 
 

 

Начальник Відділу звернень та прийому громадян


Костюченко Наталія Петрівна




 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в західних областях

 

 Клапчук Руслан Ярославович

 

pred.lviv@ombudsman.gov.ua




 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в північних областях

 

 

 




 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в центральних областях

Ярошенко Олена Миколаївна

 

 




 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в східних областях

 

 
Кузьменко Сергій Леонідович

 




 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в південних областях

 

 Михайлов Валентин Миколайович

pred.odesa@ombudsman.gov.ua

 



 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях

 

Башкірова Юлія Гнатівна

 

 




 
 


Завідувач Сектору регіонального представництва в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі

 

 Каракаш Февзі Ібраїмович

 




 
 


Завідувач Сектору взаємодії з Конституційним Судом України


Гашицький Кирило Олександрович

Gashitskiy@ombudsman.gov.ua


 
 


Завідувач Сектору публічних закупівель

 Павлова Олена Олександрівна

 Pavlova@ombudsman.gov.ua




 
 

Головний спеціаліст з питань запобігання корупції

 

Anticor@ombudsman.gov.ua

 



 
 

Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту

Копачинська Галина Миколаївна

Kopachynska@ombudsman.gov.ua