Семчишин Світлана Іванівна

01/08/2018 11:16

Семчишин Світлана Іванівна народилася 9 грудня 1989 року в смт Гніздичів Жидачівського району Львівської області. 

2011 року закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні відносини», кваліфікація політолог-міжнародник, перекладач.

2013 року здобула вищу юридичну освіту, закінчивши Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство»,

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку на тему: «Суверенітет у теорії та практиці сучасних міжнародних відносин». Присвоєно науковий ступінь кандидата політичних наук.

З червня 2018 року учасниця навчального курсу НААУ спільно з Радою Європи за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

Свою трудову діяльність розпочала на посаді помічника адвоката Будиночка С.М. у 2014 року.

З 2018 року – викладач кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Учасниця багатьох міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів, автор численних наукових публікацій.

У серпні 2018 року, відповідно до наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денісової Л.Л., призначена на посаду представника Уповноваженого в західних областях.