Лисянський Павло Леонідович

03/09/2018 17:57

Лисянський Павло Леонідович народився 11 вересня 1987 року в місті Антрациті Луганської області.  

2009 року закінчив Донбаський державний технічний університет і отримав базову вищу освіту за напрямом «Гірництво». У 2010 році в цьому ж навчальному закладі отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин», кваліфікація магістра з підземної розробки родовищ корисних копалин. 

2011 року закінчив факультет економічної перепідготовки Донбаського державного технічного університету та здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства. 

2016 року отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «Правознавство» в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, кваліфікація бакалавр юрист.  

2018 року закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, за спеціальністю «Правознавство» та отримав кваліфікацію спеціаліста. 

У 2017 році закінчив навчальні програми Академії Торгівельно-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії, Німецької Академії Адвокатів за напрямом медіації та досудового врегулювання спорів та конфліктів. 

Трудову діяльність розпочав у 2004 році, яку продовжив до 2013 року на посадах робітничих професій та керівних посадах з підземних робіт шахт Луганської області.

3 2005 по 2015 рік працював на посадах заступника директора з охорони праці та технічної безпеки, в.о. директора на шахтах Луганської області. 

З листопада 2014 року по році призначений на посаду заступника директора з охорони праці шахти ім. Д. Ф. Мельникова ПАТ «Лисичанськвугілля». 

У 2015 році обраний на посаду голови первинної профспілкової організації шахти ім. Д.Ф. Мельникова Незалежної профспілки гірників України. 

З жовтня 2015 року по жовтень 2016 року працював на посаді помічника директора з господарських і соціальних питань шахти «Південна» державного підприємства «Дзержинськвугілля». 

З листопада 2016 року по липень 2018 року працював в апараті Верховної Ради України помічником-консультантом народного депутата України. 

3 липня 2014 року по липень 2018 року очолював громадську організацію правозахисного напрямку «Східна правозахисна група», за діяльністю якої було звільнено двох громадян України та громадянина Грузії з полону незаконно збройних формувань на территоії ОРДЛО. 

У 2017 року нагороджений відомчою відзнакою Міністерства енергетики та вугільної промисловості «Шахтарська слава 3-го ступеню» 

5 грудня 2017 року рішенням Урядів Німеччини та Франції за здійснення правозахисної діяльності під час військового конфлікту на сході України нагороджений Німецько-Французською премією з захисту прав людини та Верховенства права. 

Майстер спорту України з боротьби самбо. 

У липні 2018 року, відповідно до наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денісової Л.Л., призначений на посаду представника Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей.