Відеозвернення Уповноваженого Людмили Денісової - попри всі дозволи, керівництво Лефортово відмовляє у відвіданні Сущенко

18/06/2018 17:42


«14 червня, коли ми приїхали до Москви, ми з Посольством України у РФ зробили все можливе для того, щоб суддя Московського міського суду Олег Музиченко надав нам можливість зустрітися з Романом Сущенко. Такий дозвіл ми отримали. Ми надіслали листа до СІЗО №2 (Лефортово - прим.), що у нас є такий дозвіл. І що вони повинні надати можливість зустрітися з Романом Сущенко.
Сьогодні о 9 ранку ми приїхали до Лефортово, подали першими усі документи для розгляду адміністрації, щоб вони надали нам таку можливість. На цю хвилину до нас вийшов заступник керівника установи і повідомив, що всі надіслані нами документи передані до Федеральної служби виконання покарань РФ для прийняття рішення.
Якого рішення? Якщо є дозвіл суду, якщо ми всі формальності виконали, як передбачено законодавством РФ. Ми не знаємо, до чого вони будуть прискіпуватись, щоб не надати нам можливість зустрітися. Ми зараз будемо чекати тут (у Лефортово, - прим.). О 17.30 для нас закінчиться можливість відвідати Романа Сущенка, тому що цей дозвіл виданий на 18 червня. Ми будемо чекати тут, щоб нас пропустили.
Сьогоднішня моя зустріч з Тетяною Москальковою (Омбудсменом РФ, - прим.), яка була призначена на 14.00, не відміняється. Апарат Омбудсмена повідомлено і вони будуть нас чекати»