Уповноважений Людмила Денісова зустрілася з рідними кримських політв’язнів

11/09/2018 17:33

Сьогодні Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова зустрілася з  родинами кримським політв’язнів, яких тримає окупаційна влада вже майже рік у в’язниці Сімферополя.

А саме з Лілією Закірьяєвою - мамою Сервера Зекірьяєва, Муміне Салієвою дружиною Сейрана Салієва, Ніяр Ібрагімовою – дружиною Тімура Ібрагімова.

Вони приїхали, щоб поспілкуватися і донести інформацію, що хлопці знають про боротьбу за них. Політв’язні  щоденно чекають звістки від України щодо їхнього обміну. Вони не втрачають віру в своє повернення до рідних. Родини тримаються і підтримують один одного. Збирають кошти, допомагають чим можуть.

Зі сльозами на очах, жінки зазначили, що не розуміють, як може бути така несправедливість, коли утримують нізащо.  Протягом усього часу вони не можуть отримати дозвіл навіть на побачення.

Уповноважений повідомила їм й хорошу звістку про те, що  Уряд нарешті ухвалив рішення про підтримку родин політичних в’язнів і виділить по 100 тис. грн.

«Зараз нашою головною зброєю є постійне інформування на усіх рівнях про реальний стан справ щодо наших хлопців. Кожна моя зустріч з представниками міжнародної спільноти не проходить без згадування про допомогу у звільненні політв’язнів. Увесь світ сьогодні про них говорить. Однак ми не повинні збавляти темпів і постійно нагадувати РФ, що ми своїх не залишаємо. Будемо боротися за них до останнього, аби тільки повернути синів, чоловіків додому!», - наголосила Людмила Денісова.