Людмила Денісова провела телефонну розмову з Тетяною Москальковою

11/01/2019 17:16

Сьогодні, 11 січня, Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова поспілкувалася телефоном з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою.

Під час розмови йшлося про деталі їхньої спільної зустрічі, яка, ймовірно, відбудеться у Москві 14 січня. Український Омбудсман висловила свою повну готовність зустрітися з Тетяною Москальковою, адже тем для обговорення надзвичайно багато.

Також під час розмови Людмила Денісова поцікавилася у Тетяни Москалькової, чому їй досі не надійшли відповіді на ще минулорічні звернення щодо дотримання прав українських політв’язнів – Олега Сенцова, Романа Сущенка, Володимира Дудки, Станіслава Клиха, Володимира Балуха, Павла Гриба, Едема Бекірова, Кязима Аметова, Асана Чапуха та багатьох інших.

Окрім цього, особливу увагу в розмові Людмила Денісова приділила ситуації із Едемом Бекіровим – кримськотатарським активістом, якого арештували в окупованому Криму.

«Едем Бекіров – інвалід першої групи і потребує постійного медичного догляду. В умовах СІЗО у нього значно погіршилося здоров’я і є загроза інфаркту та виникнення гострого септичного стану незагоєної рани правої гомілки. Це підтверджується і медичними довідками, які я їй також надала. Сподіваюся на те, що йому нададуть кваліфіковану допомогу», – наголосила Уповноважена ВРУ з прав людини.