Тамара Клих не довіряє російським джерелам інформації про стан здоров’я свого сина і хоче, щоб до нього допустили Людмилу Денісову

05/07/2018 14:15

Про це мама Станіслава Клиха сказала у телефонній розмові з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Вона підтвердила, що наразі її син дійсно перебуває у психіатричній лікарні. Це підтвердили і правозахисниця Тетяна Щур, і адвокат Катерина Бур’ян. За їхніми словами, Станіслава чимось лікували, він краще себе почуває, але по очах видно, що він, безумовно, дуже хворий.

Інформація зі ЗМІ, за словами Тамари Іванівни, про добре почуття Станіслава Клиха, надана російським омбудсменом, невірна.

У мами викликає занепокоєння те, що Станіслав попросив дитячі книжки. Коли вона була у нього 2 місяці тому, він теж увесь час говорив про дитинство. Вже тоді це її насторожило.

Зараз 75-річна Тамара Клих не може поїхати до сина, оскільки вона сама дуже погано себе почуває, в неї проблеми зі здоров’ям. 

Водночас, український консул  повідомив, що 11-12 липня він планує потрапити до Станіслава, якщо його допустять.

Як заявила Людмила Денісова, вона ще раз звертатиметься до Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович, щоб вона посприяла візиту Уповноваженого до українських політв’язнів, які перебувають у Росії, насамперед до тих, хто оголосив голодування та чий стан здоров’я викликає занепокоєння: до Станіслава Клиха, Володимира Балуха, Олега Сенцова, Еміра Усеїна Куку.