До Апарату Уповноваженого з прав людини Російської Федерації направлено лист у зв’язку з можливим порушенням прав українського політв’язня Станіслава Клиха

04/07/2018 19:50

У зверненні до робочого Апарату Уповноваженого з прав людини Російської Федерації йдеться, що Уповноважений Верховної Ради України з прав людини неодноразово направляла листи на адресу Уповноваженого з прав людини Російської Федерації щодо сприяння проведенню незалежного медичного обстеження Станіслава Клиха. Відповіді на ці листи не отримані.

Крім того, стало відомо, що Клиха повторно помістили до Обласної психіатричної тюремної лікарні у м. Магніторгорську. Згідно наявної інформації, ув’язнений жодного разу не надавав дозвіл на госпіталізацію й до нього застосовується примусове лікування невідомими препаратами.

У листі також висловлено прохання повідомити про підстави переводу Станіслава Клиха у вказану медичну установу з наданням відповідних документів та вкотре висловлене настійне прохання сприяти проведенню незалежного медичного обстеження українського політв’язня українськими або іноземними лікарями.