#FreeSentsov: Офіс Омбудсмена долучився до флешмобу на підтримку українських політв'язнів

31/05/2018 17:23

Омбудсмен Людмила Денісова, працівники Секретаріату Уповноваженого, а також громадські активісти долучились до флешмобу на підтримку українських політв'язнів Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших ув'язнених у Росії українців. 

Фото в підтримку флешмобу #FreeSentsov зробили під час зустрічі Уповноваженого з представниками громадських організацій  та ініціатив, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб. 

Слід відзначити, що акції та флешмоби на підтримку ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова та інших політв’язнів за останній тиждень пройшли в різних регіонах України та по всьому світу. 

Нагадаємо, 14 травня Олег Сенцов оголосив про безстрокове голодування, вимагаючи звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських тюрмах.

У зв’язку з цим Уповноважений Людмила Денісова відкрила провадження за фактами порушення прав і свобод громадян України Олександра Кольченка і Олега Сенцова. А також звернулась до Радника Президента Росії з проханням посприяти її візиту до Олега Сенцова.