Людмила Денісова подякувала Федеральному Урядовому комісару МЗС ФРН за підтримку у справі Олега Сенцова

30/07/2018 17:28

У листі на адресу Федерального Урядового комісара з політики у сфері прав людини та гуманітарної допомоги МЗС ФРН  Бьорбель Кофлер Уповноважений Верховної Ради України з прав людини висловила щиру вдячність за підтримку у справі захисту права на життя українського режисера Олега Сєнцова.

«Підтримка і тиск міжнародної спільноти у вирішенні складної ситуації, що склалася із забезпеченням і захистом прав українських політвʼязнів в Росії, має надзвичайно важливе значення та, маю надію, сприятиме позитивному розвʼязанню проблеми», - наголошується у листі Людмили Денісової.

Уповноважений поінформувала Бьорбель Кофлер про те, що,  під час її двотижневого перебування на території Росії у червні цього року, надані, як Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, гарантії безумовного і безперешкодного допуску до увʼязнених громадян України, про які домовлялися Президенти України та Росії, так і не були дотримані Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

«Водночас, інформація з різних джерел щодо стану здоров’я Олега Сєнцова, який наразі голодує майже 80 днів, є дуже суперечливою. Вона потребує незалежної перевірки шляхом моєї особистої зустрічі з Олегом. У звʼязку з цим прошу Вашого можливого сприяння у даному питанні», - зазначила Людмила Денісова.