Уповноважений звернулася до Т.Москалькової та М.Федотова щодо надання офіційної інформації про українських політв’язнів

28/11/2018 13:57

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова занепокоєна інформацією щодо українських політв’язнів.

«Олег Сенцов та Володимир Балух вийшли з довготривалого голодування, що призвело до значних незворотних змін роботи їх внутрішніх органів. Я постійно чую від російської сторони про їх «стабільний стан», але мені необхідні офіційні документи, які б це підтвердили. Звернулася до Радника Президента Російської Федерації, Голови Ради при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова та Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційні документи про дійсний стан здоров’я Олега Сенцова та Володимира Балуха», - повідомила Людмила Денісова.

Вона також зазначила, що права Романа Сущенка, Станіслава Клиха, Павла Гриба та всіх інших політв’язнів також порушуються.

Людмила Денісова закликала Тетяну Москалькову та Михайла Федотова вжити заходів, спрямованих на відновлення порушених прав наших громадян, зокрема права на належні умови утримання та отримання медичної допомоги, права на листування, захист і справедливий суд.