Людмила Денісова вкотре звернулася до Омбудсмана РФ терміново забезпечити Кязіма Аметова меддопомогою

09/01/2019 19:00

Сьогодні, 9 січня, Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова повторно звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ  Тетяни Москалькової та Радника Президента Російської Федерації, Голови Ради при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова з проханням терміново вжити заходів для забезпечення Кязима Аметова належною медичною допомогою.

Людмила Денісова у листах розповіла, що кримському татарину Кязиму Аметову, якого утримують у СІЗО Сімферополя, стало гірше.

«За словами його адвоката, життю Кязима Аметова загрожує небезпека, його стан здоров’я критичний», – йдеться у листах на адресу Тетяни Москалькової та Михайла Федотова.

Окрім того, додала український Омбудсман, донька Кязима Аметова повідомила, що у нього постійні напади задухи, підвищений артеріальний тиск та хворі нирки. При цьому належної медичної допомоги він не отримує.

Людмила Денісова повідомила, що рідні готові передати Кязиму Аметову всі необхідні ліки, щоб йому стало краще.

Крім того, український Омбудсман наголосила, що з жовтня минулого року вже неодноразово зверталася до Тетяни Москалькової та Михайла Федотова з проханням посприяти у наданні медичної допомоги Кязиму Аметову.

«Досі ніяких відповідей так і не отримала», – зазначила Людмила Денісова.