Людмила Денісова звернулась до прес-секретаря Володимира Путіна щодо невиконання домовленостей Президентів РФ та України

27/06/2018 19:49

«Прошу вас повідомити Президента РФ Володимира Путіна, що його гарантії, надані мені, як Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, щодо безперешкодного відвідання ув’язнених громадян України, на сьогоднішній день не виконуються», - йдеться у зверненні Уповноваженого Людмили Денісової до заступника голови Адміністрації Президента РФ - прес-секретаря Президента РФ Дмитра Пєскова.

За словами Людмили Денісової, Дмитро Пєсков неодноразово заявляв, що виконання президентських домовленостей залежить від омбудсменів Росії та України.

«Варто відзначити, що протягом всього перебування у РФ я проводила постійні переговори з моєю колегою Уповноваженим Тетяною Москальковою щодо «можливих, синхронних, взаємних, одночасних, дзеркальних» моніторингових візитів, які не дали позитивних результатів», - зазначає Людмила Денісова та звертає увагу Дмитра Пєскова на те, що стан українських політв’язнів Володимира Балуха, Олега Сенцова, Станіслава Клиха погіршується з кожним днем. Адже вони тривалий час відмовляються від прийому їжі, що несе суттєву загрозу їх життю.

Нагадаємо, що раніше Людмила Денісова звернулась до голови Адміністрації Президента РФ щодо реалізації гарантій безперешкодного відвідання нею українських політв’язнів