"Вчергове прошу російську сторону повідомити, коли буде забезпечено реалізацію домовленостей Президентів України та РФ", - Омбудсмен Людмила Денісова

25/07/2018 19:08

Уповноважений Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова вчергове констатує, що досягнуті між Президентом України та Президентом РФ домовленості по безперешкодному допуску без яких-небудь попередніх умов до українських політв’язнів не реалізовані.

У зв’язку з цим, Людмила Денісова повторно звертається до Керівника Адміністрації Президента РФ Антона Вайна з проханням надати інформацію, коли російська сторона забезпечить реалізацію домовленостей Президентів України та РФ.

Крім того, Уповноважений надіслала чергове звернення до заступника голови Адміністрації Президента РФ - прес-секретаря Президента РФ Дмитра Пєскова з проханням повідомити Володимира Путіна про невиконання наданих ним гарантій.

«Прошу проінформувати мене стосовно того, коли російською стороною буде забезпечено реалізацію домовленостей щодо надання мені безперешкодного доступу до громадян України, які перебувають у місцях несвободи на території РФ та Кримського півострова» - йдеться у зверненні Уповноваженого до Дмитра Пєскова.

 


Нагадаємо, що раніше Людмила Денісова звернулась до Радника Президента Росії щодо українського політв’язня Нарімана Мемедемінова