Уповноважений звернулась до Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда у зв’язку з погіршенням стану здоров’я Олега Сенцова

20/07/2018 12:25

«На 26-й день голодування Олега Сенцов переніс кризу. Нещодавно у нього трапилася друга криза. За інформацією адвоката, Олега вивозили за межі пенітенціарного закладу, в якому він утримується, до лікарні міста Лабитнангі, де лікарі наполягали на примусовому годуванні спеціальною сумішшю у великих кількостях ентеральним шляхом. Олег Сенцов відмовився від годування, але пішов на компроміс із лікарями та наразі самостійно вживає по три – чотири ложки поживної суміші на день, під наглядом лікаря» - йдеться у листі до Генсекретаря Ради Європи.

Адвокат Олега Сенцова повідомив Уповноваженого, що Олег практично не орієнтується в датах й не може згадати, коли безпосередньо сталася повторна криза. Але незважаючи на критичний стан здоров`я та ослаблення серцевого м’язу, український політв’язень припиняти голодування не збирається. 

У зв’язку з цим Людмила Денісова звернулась з проханням до Генсекретаря ради Європи сприяти терміновому незалежному медичному обстеженню Олега Сенцова українськими та іноземними лікарями, а також сприяти його звільненню на гуманітарних підставах.