«Я з’ясовую, на яких підставах у екіпажу ЯМК-0041 були вилучені паспорти та за ними ведеться постійне спостереження» - Людмила Денісова

20/07/2018 16:42

Людмила Денісова звернулась до Генерального прокурора РФ Юрія Чайки, Директора ФСБ РФ Олександра Бортнікова та Радника Президента РФ, Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова.

За наявною інформацією, в рамках кримінальної справи проти капітана судна Віктора Новицького, якого звинувачують у незаконному вилові риби, члени екіпажу Сергій Калиниченко, Руслан Скрипник, Геннадій Отичко та Олег Блок перебувають у статусі свідків. Проте, у них вилучені паспорти та співробітники правоохоронних органів здійснюють на них психологічний тиск постійним спостереженням.

З огляду на вищезазначене, Уповноважений звернулась до адресатів з проханням терміново надати інформацію, за яких обставин у членів екіпажу були вилучені паспорти, чому обмежена свобода пересування та які підстави для постійного спостереження за ними.