Уповноважений звернулась до Верховного комісара ООН з прав людини Зейд Раад аль Хусейна у зв’язку з погіршенням стану здоров’я Олега Сенцова

20/07/2018 12:19

Адвокат Олега Сенцова повідомив Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, що нещодавно у Олега сталася друга криза. Але згадати день, коли вона сталася він не може. Також, Сенцов практично не орієнтується в датах, під час зустрічі зі своїм захисником він декілька разів перепитував, який сьогодні день.

«За інформацією адвоката, Олега вивозили за межі пенітенціарного закладу, в якому він утримується, до лікарні міста Лабитнангі, де лікарі наполягали на примусовому годуванні спеціальною сумішшю у великих кількостях ентеральним шляхом. Олег Сенцов відмовився від годування, але пішов на компроміс із лікарями та наразі самостійно вживає по три – чотири ложки поживної суміші на день, під наглядом лікаря» - йдеться у листі до Верховного комісара ООН з прав людини.

На підставі вищевикладеного, Людмила Денісова просить Верховного комісара ООН з прав людини сприяти терміновому незалежному медичному обстеженню Олега Сенцова та сприяти його звільненню.