Уповноважений звернулась до Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович у зв’язку з погіршенням стану здоров’я Олега Сенцова

20/07/2018 12:23

«Мені стало відомо про значне погіршення самопочуття політичного в`язня Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування 14 травня 2018 року та дотримується його вже 68-й день» - йдеться у листі до Комісара Ради Європи з прав людини.

Нещодавно у Олега Сенцова нього трапилася друга криза. За інформацією адвоката, Олега вивозили за межі пенітенціарного закладу, в якому він утримується, до лікарні міста Лабитнангі, де лікарі наполягали на примусовому годуванні.

Олег Сенцов відмовився від годування, але наразі самостійно вживає по три – чотири ложки поживної суміші на день, під наглядом лікаря. Припиняти голодування він не збирається.

Згідно інформації, яку надав адвокат, Олег Сенцов практично не орієнтується в датах – під час зустрічі зі своїм захисником він декілька разів перепитував, який сьогодні день. Олег не може згадати, коли безпосередньо сталася повторна криза.

«Звертаюся до Вас із проханням сприяти терміновому незалежному медичному обстеженню Олега Сенцова українськими та іноземними лікарями, а також сприяти його звільненню на гуманітарних підставах» - зауважила у зверненні Уповноважений.